This is the Header Notice module. It can be used for Cookie Law messages or any other text. Multiple modules with different styles can be added on any page.

Açıklama

Ripar kozmetik % 100 italyan markası olup İtalya da ünlü estetik plastik cerrah olan aile üyeleri tarafından 1978 yılında tasarlanmış dermokozmetik üründür.


Ripar Evergreen


Ripar Evergreen yüz ve vücut bakımı için her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmış çok amaçlı dermokozmetik üründür. Ripar Evergreen yüz bakımı içerdiği vitaminler ve besinlerle koruyucu maddeler açısından zengin olarak hazırlanmış olup, daha aydınlık, nemlendirilmiş ve düzgün bir cilt elde etmek için üretilmiştir. Evergreen ürünleri düzenli kullanıldığında cildin yaşlanmasını geciktirir. 


Ripar SPA


RİPAR SPA BEUTY&WELNESS - DENİZDEN GELEN GÜZELLİK VE SAĞLIK
Denizden gelen sağlık, güç, enerji ve deniz oligoelementlerinin birleişimi RİPAR SPA güzellik&sağlıkcilt ve vücut bakım serisi içinde birleşmiştir. Yüz ve vücudun sağlıksız olmasına neden olan cilt lekelerine , çizgilerine, yaşlanmaua, selülite karşı koymak elastik ve sıkı bir cilt , daha genç bir görünüm için ripar spa cilt ve vücut bakım ürünleri serisi ile mümkündür. Doğru formül seçimi ve etkili fonksiyonel maddelerin kullanımı sonucu cilt yaşlanması, cilt nemsizliği , cildin portakal kabuğu görünümü Ripar spa güzellik ve sağlık cilt ve vücut bakım serisi ile kusursuz güzellik ve sağlıklı yaşam sunacaktır. Düzenli kullanıldığında RİPAR SPA güzellik&sağlık cilt ve vücut bakımı kozmetik serisi ile daha genç sağlıklı, elastik,pürüzsüz cilde sahip olmanıza yardımcı olur. 


Ripar Aequilibrium


HASSAS VE DUYARLI CİLT

Hassas ve duyarlı ciltler Özel bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden doğal içerikli ürünler tercih edilmeli ve bu ürünlerin yatıştırıcı dış etkenlere karşı koruyucu özelliklere sahip olması gerekir. Ripar Aequilibrium serisi size tedavi edici yatışmış ve ferah bir cilde kavuşmanız için gerekli olan uzman bakımı sunar.


RİPAR CLEAR 


PARLATICI LEKELİ CİLT 
Ripar Clear serisi cilt tonu eşitsizliği ve lekeleri açma özelliğine sahip cilt bakımı serimizdir. Koruma, Gece kremi ve serumdan oluşan bu serimiz birlikte kullanıldığı zaman lekelerde açma , parlaklık ve leke oluşumunu engellemede güvenle kullanılabilir ve cilt bakımınızın keyfini sürebilirsiniz.


HAVYAR KREM&JEL

Havyar A ve E vitaminleri Potasyum, Kalsiyum, Magnezyum, Demir ve Protein bileşenleri açısından en önemli kaynaklardan biridir. Ripar Havyar özel olarak tasarlanmış Jel ve krem formülü ciltteki yaşlanma belirtilerini yok eder. Yaşlılık karşıtı bir üründür. Ciltte ışıltılı bir görünüm kazandırır ve ipeksi bir dokunuş hissi bırakır. Düzenli kullanıldığında Cildinizi her zamankinden daha sağlıklı bir görünüme kavuşturur. 


RİPAR ÜRÜNLERİ PARABEN İÇERMEZ