This is the Header Notice module. It can be used for Cookie Law messages or any other text. Multiple modules with different styles can be added on any page.
Naturist El Dezenfektan Jeli 500 ml New
Naturist El Dezenfektan Jeli 500 mlNaturist El Dezenfektan Jeli 500 ml El ve Cilt Temizleyici J..
30,00TL
Naturist El ve Cilt Temizleyici Jel El Solüsyon 50 ml New
Naturist El ve Cilt Temizleyici Jel El Solüsyon 50 mlEl ve Cilt Temizleyici Jel El Solüsyon 50 ml&nb..
20,00TL
Naturist El ve Cilt Temizleyici Jel El Solüsyon 500 ml New
Naturist El ve Cilt Temizleyici Jel El Solüsyon 500 mlEl ve Cilt Temizleyici Jel El Solüsyon 500 ml&..
60,00TL
Bilgi Köşesi
Ripar profesyonel camouflage kozmetik serisidir. Dermatolojik, doğum,travmatik cilt lekeri için tasarlanmış kamuflaj ürünleridir.(Kırmızı lekeler,akne,güneş lekeleri,yanık sonuçları,dövme,çatlaklar,göz altı morlukları).Kişinin rahatsız olduğu izleri kamuflaj yaparak;kendi güzelliğini yeniden keşfetmek,kendini yeniden iyi hissedebilmek için projelendirilmiştir.Ripar Cover Camouflage serisi hipoalerjik ve suya dayanıklı üretilmiştir.Ter ve UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerinden cildi korur.Tüm cilter için uygun olup cilt lekelerini uzun süreli kapatmaya yönelik yapılandırılmış.
-

Ripar Camouflage

Ripar makyaj ürünleri kullanımı kolay, zengin renklere sahip,kalıcı,fonksiyonel ürün çeşidi olan make-up ürünleridir. Profesyoneller ve tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş yelpazeye sahiptir.
-

Ripar Make-up

Riparever Green yüz ve vücut bakımı için her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde tasarlanmış çok amaçlı kozmetik ürünüdür. Riparever Green yüz bakımı içerdiği vitaminler, besin ve koruyucu maddeler açısından zengin olarak hazırlanmış olup, daha aydınlık, nemlendirilmiş ve düzgün cilt elde etmek için üretilmiştir. Riparever Green kozmetik ürünü düzenli kullanıldığında cildin yaşlanmasını geciktirir. Riparever Green vücut bakımı kozmetik ürünleri, doğal aktif maddeler sayesinde vücuda daha sıkı, pürüzsüz, selülitin yok olmasına yardımcı olarak tasarlanmıştır. Ripar Ever Green kozmetik ürünleri erken yaşta düzenli olarak kullanılmaya başlandığında; ciltteki lekelerin,portakal kabuğu görüntüsünün azalmasına yardımcı olur.
-

Ripar evergreen

Denizden gelen sağlık,güç,enerji ve deniz oligoelementlerinin birleşimi RIPAR SPA güzellik&sağlık cilt ve vücut bakım serisi içinde birleşmiştir.Yüz ve vücudun sağlıksız olmasına neden olan cilt lekelerine,çizgilere,yaşlanmaya,selülite karşı koymak elastik ve sıkı bir cilt,daha genç bir görünüm için Rıpar spa cilt ve vücut bakımı ürün serisi ile mümkündür.Doğru formül seçimi ve etkili fonksiyonel maddelerin kullanımı sonucu cilt yaşlanması,cilt nemsizliği,cildin portakal kabuğu görünümü Ripar spa güzellik&sağlık cilt ve vücut bakım serisi ile kusursuz güzellik ve sağlıklı yaşam sunacaktır.Düzenli kullanıldığında RİPAR SPA güzellik&sağlık cilt ve vücut bakımı kozmetik serisi ile daha genç sağlıklı ,elastik,pürüzsüz cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Riparın diğer markalardan en önemli farkı dünyanın en iyi kapatıcı özelliğine sahip olmasıdır. Ripar bu konuda çok iddalı.Krem bazlı olduğundan cilde gerekli nemi sağlayarak,gözeneklerinizi kapatmayıp cildin nefes almasını sağlar.Yüzünüzde makyaj varmış hissi uyandırmaz.Gün boyunca akma yapmaz,kıyafetinize bulaşmaz.Riparın bir farkı daha , makyajınızla denize girip rahatlıkla duş alabilirsiniz.% 15 güneş koruyucu içermesi cildi yazın güneşin olumsuz etkilerinden kışında soğuktan korur. Ripar ürünlerini sahne, tv, show gibi makyaj gerektiren her türlü aktivitede kullanabilirsiniz. Ripar sadece profesyonel kullanıcıların değil, makyaj yapmayı seven herkesin evinde rahatlıkla kullanabileceği ürün serisidir.
-

Ripar Spa