This is the Header Notice module. It can be used for Cookie Law messages or any other text. Multiple modules with different styles can be added on any page.

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Güzellik Merkezi olarak uzun yıllar hizmet gösterip ayrıca italyanın en ünlü kozmetik markasının türkiyede satışını yapmaktayız.  1999 yılından buyana uzun yıllar süren çalışmanın sonucunda bilgi ve tecrubelerimizi birleştirerek kozmetikte Müşterilerimize hizmet veren güçlü bir ekibimiz var.
Bu yıl faliyete başladığımız riparcosmetic.com online mağazamızla, bugün farklı bir tarz sürdürüyor birebir iletişim kurarak, ürünlerimizi satın alabileceğiniz mağazamızla online olarak  italyanın seçkin markası RİPAR 'ı sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Online mağazamız herkesin kolaylıkla kullanabileceği zaman kaybetmeden kolayca ulaşabileceğiniz tarzda hazırlanmıştır. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için siz değerli müşterilerimizi “whatsapp hattımızdan” ve telefon ile bizleri arayabilirsiniz.
Saçlarınıza ve güzelliğinize dair tüm detayları düşünüp genişletmiş olduğumuz ürün gurubumuza her zaman yenilerini eklemekteyiz ve siz değerli müşterilerimize " Sağlıklı, mutlu ve güzel günler " dilerizgünler