This is the Header Notice module. It can be used for Cookie Law messages or any other text. Multiple modules with different styles can be added on any page.

RiparCover Kamuflaj

Posted by Ripar 30/11/-0001 1 Comment(s) Shopping,

RiparCover Kamuflaj

 

RiparCover Kamuflaj hattı plastik cerrah ve lider makyaj sanatçı duyarlılığıyla ve uzmanlık mesleki ve bilimsel uzmanlık kaynaklanmaktadır. Çizgi, ortak dermatolojik yollarla veya plastik cerrahi ile düzeltilemeyen cilt problemleri yaşayan insanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış ve yaratılmıştır. 
24 temel renk, iki sabitleme tozu, bir sabitleme sıvısı ve tüm cilt tipleri ve etnik gruplar için uygun bir dizi aksesuartan oluşur. 
RiparCover , profesyonellerin ve bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarını etkili bir şekilde karşılar. RiparCovermükemmel renk sunumu ve yüksek cilt benzeşimi garantisi için kalibre edilmiştir. Anjiomlar, lekeler, kızarıklık, telenjiektazi, vitiligo, cilt soyulması, güneş lekeleri, yaşlanma noktaları, akne, yanıkların sonucu, gerginlik izleri, yara izleri, çürükler, mavi lekeler, koyu halkalar ve istenmeyen dövmeler gibi lekeleri kamufle edecek. 
Cilt lekelerinin sıklıkla neden olduğu güven konularını çözmek için tasarlanan RiparCover , her tür uzun süreli makyaj gereksinimi için idealdir. Yumuşatıcı, koruyucu, antioksidan bileşenler ve güneş kremi ile zenginleştirilmiş yenilikçi formül, RiparCover'ı fotoğraftan kaçınmak için ideal bir ürün haline getirir .  RiparCoverürünler dermatolojik olarak test edilmekte, lanolin veya mineral yağlar veya türevleri olmaksızın formüle edilerek en hassas ciltler için bile uygundur.

Bu cildin başlıca özellikleri şunlardır:

• Yüksek cilt toleransı 

• Su ve ter direnci 

• Üst düzey kaplama 

• Parlaklık ve doğallık hissi 


Bu menzil, yine de doğal görünümlü, dayanıklı ve opak bir marka isteyen kimseler için idealdir Her gün ya da özel günler için. Günlük kullanım, cildin doğal olarak nefes almasını sağlarken dış saldırılara karşı koruma sağlar.

1 Comment(s)

HASAN:
Reply

http://www.emrreklam.com/tr/ikitelli-tabelacilari/ ile site tabelaları yapılır

Leave a Comment